Blog

Unboxing – otwieramy puzzle Tuzzle

Nigdy nie ma drugiej szansy, by zrobić pierwsze wrażenie. Banalne? Być może, ale jednocześnie jakie prawdziwe. W Tuzzle lubimy rzeczy ładne i dlatego nasze puzzle mają wyjątkową oprawę. Magnetyczne opakowanie, niezwykły design, dodatki i skrojone na miarę pudełko wysyłkowe, które sprawiają, że Tuzzle wyglądają zupełnie inaczej niż pozostałe puzzle. 

Niespodzianka! - czyli o tym, jak Tuzzle podróżują 

Swoją przygodę z naszymi puzzlami zaczniesz właśnie w tym miejscu. To chwila, gdy otworzysz drzwiczki paczkomatu lub odbierzesz przesyłkę dostarczoną przez kuriera. Ha! Niespodzianka! Tuzzle przybędą zapakowane w idealnie dopasowane, minimalistyczne z wyglądu i solidne w wykonaniu pudełko fasonowe. Takie, które dobrze zabezpiecza produkt i sprawia, że nie groźne mu mróz, deszcz, ścisk, upadki i "kurierskie perypetie".

Whazzup? A Really good puzzle inside!

Puzzle w niezwykłym pudełku zamknięte 

Grube, solidne, matowe pudełko, w którym zamknięte są Tuzzle niezwykle cieszy oko. Utrzymane w szarej kolorystyce, minimalistyczne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wygląda jak cudowna książka. Świetnie prezentuje się na półce. To ukłon w stronę tych, którzy zwracają uwagę na design i cenią najwyższą jakość wykonania. Pudełko zamykane jest na magnes, nic się z niego nie wysypie. 

3, 2, 1... otwieramy Tuzzle

Oł je! Kolorowy środek, w którym pierwsze skrzypce gra opowieść o głównym bohaterze układanki. Bo nasze puzzle zaczęły się od słów, a następnie zmieniły w obrazy. Każdy z bohaterów jest zupełnie inny więc inne są wnętrza pudełek. Tak jak serię książek - warto mieć je wszystkie 😉
A co oprócz puzzli znajdziesz w pudełku? Po pierwsze, plakat, dzięki któremu układanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Po drugie, bawełniany woreczek do przechowywania puzzli. Koniec z rozsypanymi elementami! 

Tuzzle = puzzle jakości premium 

I najważniejsze - puzzle. Tuzzle wykonane zostały w małej fabryce, w której do każdego z 1000 elementów układanki podchodzi się z najwyższą powagą. Powstawały bez pośpiechu, z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych i z niezwykle szczegółową kontrolą jakości. 
1,9 mm grubości, przyjemna w dotyku matowa powłoka i cudowny zapach nowego papieru. Do tego wspaniałe odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów i kształty, które sprawiają, że puzzle są doskonale spasowane. To wszystko sprawia, że Tuzzle to puzzle, których warto doświadczyć.

Hejka 🙂

Spoko, że jesteś z nami.

Chcesz bliżej przyjrzeć się puzzlom Tuzzle?

Polecane wpisy