Tuzzle – Tam zaczyna się niebo – Puzzle 1000 elementów

Maraton zadań. Gonitwa myśli. Bieg za młodością. Pogoń za szczęściem. Spójrz. To kobieta, która nagle stanęła. A zatrzymując się, zrozumiała, że nie doceniając minuty, marnuje godzinę, dobę, życie. Kobieta ta miała ogromne szczęście, bo gdy pojęła, nie było jeszcze za późno. Los dał jej czas, by mogła żyć pełniej.

129.00 

SKU: T1000-CIT
(5 opinii klienta)
%
Puzzle z rabatem?

Drugie -20% lub trzecie -35%
lub czwarte -50% lub piąte -75%
lub szóste -99%

Tuzzle - coś więcej niż puzzle

Puzzle Tuzzle powstały w małej, puzzlowej fabryce, w której do każdego elementu układanki podchodzi się z uważnością. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i pokryte przyjemną w dotyku powłoką, by ich układanie było fantastycznym doznaniem.

Spakowaliśmy je w niezwykłe pudełko magnetyczne, którego zewnętrze zachwyci każdego miłośnika rzeczy ładnych, a wnętrze sprawi, że po otwarciu z piersi wydrze się głośne “oł jeee!”.  Do środka włożyliśmy worek z polskiej bawełny, by przechowywane puzzle nie rozsypały się i mogły “oddychać”. Do zestawu dołączyliśmy też plakat, na którym widoczne są wszystkie szczegóły układanki. Wygodne to i ładne. Najlepsze puzzle na prezent. Fajne puzzle do ramki.

Do tworzenia naszych puzzli podeszliśmy zdecydowanie niestandardowo. To długa historia więc opowiemy Ci ją tutaj:

Tuzzle Kit City PL

ILOŚĆ
ELEMENTÓW

Ciekawa historia z 1000 elementów złożona.

ROZMIAR
50x70cm

Obrazek dopasowany
do rozmiaru standardowych ramek.

GRUBOŚĆ
PUZZLI

Solidne elementy o grubości 1,9mm zapewniają jakość i komfortowe układanie. 

MATOWA
POWIERZCHNIA

Przyjemna w dotyku,
matowa powłoka,
która nie odbija światła.

SPASOWANIE
ELEMENTÓW

Idealnie dopasowane elementy, by każdy puzzel od razu trafił na swoje miejsce.

JAKOŚĆ
DRUKU

Świetne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów.

Duże miasto, ciągły bieg.
Mnóstwo ludzi czasu mniej.

Poznaj historię, na podstawie której stworzyliśmy te puzzle dla dorosłych:

Posłuchaj tej niezwykłej historii w puzzlach zamkniętej

W biegu. Ciągle w biegu. Czas, czas, nie ma czasu. Ranek, wieczór, noc. Jeść, spać, biec. Dzień, tydzień, rok. Do przodu, przed siebie, szybko, już. Wdech, wydech. Nie teraz, później, jutro. Nigdy.

Stanęła. Doświadczyła! Śpiewały ptaki, wiał wiatr, kapała woda. Dzieci się śmiały, psy szczekały, liście szeleściły. Kwiaty pachniały, trawa kłuła w stopy, a pszczoły brzęczały wesołą melodię.

Serce zabiło mocniej i już wiedziała, że niebo zaczyna się dokładnie tam, gdzie rozbiegane stopy stają, by pozwolić zrozumieć sens życia.

1 2
M********* :*
2024-01-23
Piękne opakowanie, idealnie nadaje się do przechowywania na eleganckiej półce wraz cała kolekcją puzzli tuzzli. Wspaniała jakość wykonania, ciekawa hi...Więcej
Piękne opakowanie, idealnie nadaje się do przechowywania na eleganckiej półce wraz cała kolekcją puzzli tuzzli. Wspaniała jakość wykonania, ciekawa historia, no i pięknie wyglądają zamknięte w ramce na ścianie w formie obrazu.
Pomocna? 1 0
Z******
2024-01-18
Świetna jakość i przepiękne opakowanie. W środku oprócz torebki z puzzlami znajdują się też materiałowy woreczek i plakat. Nie przesadzę jeśli powiem,...Więcej
Świetna jakość i przepiękne opakowanie. W środku oprócz torebki z puzzlami znajdują się też materiałowy woreczek i plakat. Nie przesadzę jeśli powiem, że to najpiękniejsze puzzle jakie widziałam. 
Pomocna? 3 0
G****
2024-01-07
Pierwszy zestaw Tuzzle dostałam od Mikołaja i urzekł mnie tak bardzo, że zamówiłam kolejny a historia dziewczyny, która zrozumiała poruszyła moje serc...Więcej
Pierwszy zestaw Tuzzle dostałam od Mikołaja i urzekł mnie tak bardzo, że zamówiłam kolejny a historia dziewczyny, która zrozumiała poruszyła moje serce. Będę Was polecać!
Pomocna? 0 0
1 2

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *