Kolekcja AI & I

Od historii wszystko się zaczęło

Do zaprojektowania tej kolekcji podeszliśmy w nieco inny sposób niż do tradycyjnych projektów. W pierwszej kolejności spod klawiatury wyszły historie. 6 krótkich opowiadań, a każde zainspirowane tym, co we współczesnym świecie porusza (śmieszy, martwi lub przeraża) nas najbardziej.

Następnie bohaterzy historii zostali zilustrowani, także niezbyt klasycznie.

Przyjaźń ze sztuczną inteligencją:

Kolekcja puzzli została zaprojektowana we współpracy ze sztuczną inteligencją. Takie połączenie dwóch światów. Klasycznej, tekturowej układanki i nowoczesnych narzędzi wykorzystujących technologię AI. Niesamowity taniec przeszłości z przyszłością.

Tworząc AI & I postanowiliśmy zabawić się możliwościami jakie dają grafikom najnowsze rozwiązania technologiczne. Ku naszej radości duet profesjonalisty i sztucznej inteligencji zagrał idealnie dając początek ciekawemu rozdziałowi w układankowej historii.

Krok 1.
Spisaliśmy 6 poruszających historii.

Krok 2.
Zrobiliśmy szkice obrazujące ich głównych bohaterów.

Krok 3.
Na podstawie naszych szkiców w narzędziach do tworzenia grafik AI wygenerowaliśmy elementy ilustracji.

Krok 4.
Do wygenerowanych elementów dorysowaliśmy co trzeba i tak powstały Tuzzle.

Dla kogo kolekcja AI & I?

  • Ze względu na ilość elementów, złożoność wzorów, tematykę i sposób tworzenia kolekcja AI & I by Tuzzle dedykowana jest nastolatkom i osobom dorosłym.
  • Ostre, nieco tajemnicze, a może nawet dziwne wzory przypadną do gustu puzzlomaniakom lubiącym mroczne klimaty i wszelkie "wariacje na temat".
  • To idealna kolekcja dla nerdów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne i nie boją się przyjaźni ze sztuczną inteligencją.
  • Współpraca z AI, intensywne kolory, mocne wzory i "historie z jajami" to doskonała sposobność, do zainteresowania puzzlami zafascynowanych nowościami nastolatków, a podczas wspólnego układania do rozmowy na ważne tematy.
  • Puzzle w wydaniu premium to doskonały pomysł na prezent, niemalże dla każdego i na wszystkie okazje: od urodzin kumpla, przez imieniny cioci Tereski, po świąteczne zabawy w Świętego Mikołaja.

Witaj w świecie Tuzzle. Puzzli, które są ciekawe.